Health Services in Kingsville, Texas
655 health services businesses in Kingsville
655
655
655
567
About Health Services in Kingsville
There are 655 businesses classified under Health Services in Kingsville, Texas. 655 have phone numbers on file. 655 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Kingsville.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- Miscellaneous Retail (88)
- View all industries →