Social Services in Kingsville, Texas
609 social services businesses in Kingsville
609
609
609
607
About Social Services in Kingsville
There are 609 businesses classified under Social Services in Kingsville, Texas. 609 have phone numbers on file. 609 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Kingsville.
Top Cities for Social Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 10K |
| Houston | 9K |
| Dallas | 9K |
| San Antonio | 6K |
| Fort Worth | 3K |
| El Paso | 2K |
| Plano | 1K |
| Irving | 1K |
| Arlington | 884 |
| Corpus Christi | 826 |
Search Social Services
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- Miscellaneous Retail (88)
- View all industries →