Justice, Public Order, And Safety in Kingsville, Texas
7 justice, public order, and safety businesses in Kingsville
7
7
7
7
About Justice, Public Order, And Safety in Kingsville
There are 7 businesses classified under Justice, Public Order, And Safety in Kingsville, Texas. 7 have phone numbers on file. 7 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific justice, public order, and safety companies in Kingsville.
Top Cities for Justice, Public Order, And Safety in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 2K |
| Brownsville | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Austin | 521 |
| Allen | 397 |
| Lufkin | 361 |
| Jacksonville | 357 |
| Denton | 353 |
| El Paso | 263 |
| Dallas | 261 |
Search Justice, Public Order, And Safety
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →