Miscellaneous Services in Kingsville, Texas
4 miscellaneous services businesses in Kingsville
4
4
4
2
About Miscellaneous Services in Kingsville
There are 4 businesses classified under Miscellaneous Services in Kingsville, Texas. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous services companies in Kingsville.
Top Cities for Miscellaneous Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 2K |
| Dallas | 1K |
| Austin | 1K |
| San Antonio | 749 |
| Round Rock | 566 |
| Fort Worth | 393 |
| Leakey | 297 |
| Plano | 272 |
| Richardson | 185 |
| Frisco | 169 |
Search Miscellaneous Services
Other Industries in Kingsville
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (3K)
- Educational Services (2K)
- Health Services (655)
- Social Services (609)
- Holding And Other Investment Offices (255)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (227)
- Personal Services (99)
- Building Materials, Hardware, Garden Supply, And Mobile Home Dealers (88)
- View all industries →