Legal Services in Kingwood, Texas
23 legal services businesses in Kingwood
23
23
23
19
About Legal Services in Kingwood
There are 23 businesses classified under Legal Services in Kingwood, Texas. 23 have phone numbers on file. 23 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Kingwood.
Top Cities for Legal Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 21K |
| Dallas | 20K |
| Austin | 10K |
| San Antonio | 7K |
| Fort Worth | 4K |
| Irving | 2K |
| Midland | 2K |
| Round Rock | 1K |
| Plano | 1K |
| Corpus Christi | 1K |
Search Legal Services
Other Industries in Kingwood
- Business Services (755)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (496)
- Real Estate (483)
- Holding And Other Investment Offices (456)
- Nonclassifiable Establishments (336)
- Educational Services (306)
- Non-depository Credit Institutions (267)
- Health Services (266)
- View all industries →