Legal Services in Austin, Texas
10K legal services businesses in Austin
10K
10K
10K
6K
About Legal Services in Austin
There are 10K businesses classified under Legal Services in Austin, Texas. 10K have phone numbers on file. 10K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Austin.
Top Cities for Legal Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 21K |
| Dallas | 20K |
| Austin | 10K |
| San Antonio | 7K |
| Fort Worth | 4K |
| Irving | 2K |
| Midland | 2K |
| Round Rock | 1K |
| Plano | 1K |
| Corpus Christi | 1K |
Search Legal Services
Other Industries in Austin
- Real Estate (53K)
- Business Services (41K)
- Nonclassifiable Establishments (35K)
- Educational Services (30K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (23K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (21K)
- Health Services (19K)
- Membership Organizations (11K)
- View all industries →