Eating And Drinking Places in Dumfries, Virginia
949 eating and drinking places businesses in Dumfries
949
949
949
32
About Eating And Drinking Places in Dumfries
There are 949 businesses classified under Eating And Drinking Places in Dumfries, Virginia. 949 have phone numbers on file. 949 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Dumfries.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Virginia
| City | Businesses |
|---|---|
| Vienna | 4K |
| Richmond | 2K |
| Fairfax | 2K |
| Arlington | 1K |
| Virginia Beach | 1K |
| Alexandria | 969 |
| Hampton | 960 |
| Dumfries | 949 |
| Woodbridge | 743 |
| Norfolk | 691 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Dumfries
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (332)
- Educational Services (188)
- Nonclassifiable Establishments (123)
- Membership Organizations (118)
- Business Services (94)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (74)
- Real Estate (70)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (62)
- View all industries →