Real Estate in Franksville, Wisconsin
6 real estate businesses in Franksville
6
6
6
6
About Real Estate in Franksville
There are 6 businesses classified under Real Estate in Franksville, Wisconsin. 6 have phone numbers on file. 6 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Franksville.
Top Cities for Real Estate in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Madison | 6K |
| Milwaukee | 6K |
| Hudson | 3K |
| Beaver Dam | 2K |
| Appleton | 2K |
| Brookfield | 2K |
| Green Bay | 1K |
| Menomonee Falls | 1K |
| Waukesha | 798 |
| Kenosha | 793 |
Search Real Estate
Other Industries in Franksville
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (382)
- Wholesale Trade-durable Goods (272)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (162)
- Business Services (141)
- Paper And Allied Products (114)
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (113)
- Construction Special Trade Contractors (55)
- Nonclassifiable Establishments (53)
- View all industries →