Real Estate in Green Bay, Wisconsin
1K real estate businesses in Green Bay
1K
1K
1K
1K
About Real Estate in Green Bay
There are 1K businesses classified under Real Estate in Green Bay, Wisconsin. 1K have phone numbers on file. 1K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Green Bay.
Top Cities for Real Estate in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Madison | 6K |
| Milwaukee | 6K |
| Hudson | 3K |
| Beaver Dam | 2K |
| Appleton | 2K |
| Brookfield | 2K |
| Green Bay | 1K |
| Menomonee Falls | 1K |
| Waukesha | 798 |
| Kenosha | 793 |