Eating And Drinking Places in Frederic, Wisconsin
5 eating and drinking places businesses in Frederic
5
5
5
0
About Eating And Drinking Places in Frederic
There are 5 businesses classified under Eating And Drinking Places in Frederic, Wisconsin. 5 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Frederic.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Green Bay | 5K |
| Milwaukee | 4K |
| Madison | 2K |
| Kenosha | 2K |
| Appleton | 883 |
| Beaver Dam | 825 |
| Oshkosh | 818 |
| Waukesha | 419 |
| Janesville | 396 |
| Eau Claire | 356 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Frederic
- Educational Services (293)
- Business Services (22)
- Health Services (22)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (19)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (13)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (12)
- Construction Special Trade Contractors (10)
- Depository Institutions (8)
- View all industries →