Real Estate in Frederic, Wisconsin
5 real estate businesses in Frederic
5
5
5
4
About Real Estate in Frederic
There are 5 businesses classified under Real Estate in Frederic, Wisconsin. 5 have phone numbers on file. 5 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Frederic.
Top Cities for Real Estate in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Madison | 6K |
| Milwaukee | 6K |
| Hudson | 3K |
| Beaver Dam | 2K |
| Appleton | 2K |
| Brookfield | 2K |
| Green Bay | 1K |
| Menomonee Falls | 1K |
| Waukesha | 798 |
| Kenosha | 793 |
Search Real Estate
Other Industries in Frederic
- Educational Services (293)
- Business Services (22)
- Health Services (22)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (19)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (13)
- Building Construction General Contractors And Operative Builders (12)
- Construction Special Trade Contractors (10)
- Depository Institutions (8)
- View all industries →