Wholesale Trade-non-durable Goods in Germantown, Wisconsin
524 wholesale trade-non-durable goods businesses in Germantown
524
500
524
424
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Germantown
There are 524 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Germantown, Wisconsin. 500 have phone numbers on file. 524 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Germantown.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Milwaukee | 2K |
| Madison | 2K |
| Appleton | 1K |
| Green Bay | 668 |
| Germantown | 524 |
| Plover | 461 |
| Superior | 423 |
| Fond Du Lac | 346 |
| Menomonee Falls | 278 |
| New Berlin | 250 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Germantown
- Wholesale Trade-durable Goods (688)
- Nonclassifiable Establishments (397)
- Rubber And Miscellaneous Plastics Products (329)
- Industrial And Commercial Machinery And Computer Equipment (323)
- Electronic And Other Electrical Equipment And Components, Except Computer Equipment (298)
- Business Services (257)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (218)
- Food And Kindred Products (172)
- View all industries →