Eating And Drinking Places in Wausau, Wisconsin
201 eating and drinking places businesses in Wausau
201
201
201
173
About Eating And Drinking Places in Wausau
There are 201 businesses classified under Eating And Drinking Places in Wausau, Wisconsin. 201 have phone numbers on file. 201 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Wausau.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Wisconsin
| City | Businesses |
|---|---|
| Green Bay | 5K |
| Milwaukee | 4K |
| Madison | 2K |
| Kenosha | 2K |
| Appleton | 883 |
| Beaver Dam | 825 |
| Oshkosh | 818 |
| Waukesha | 419 |
| Janesville | 396 |
| Eau Claire | 356 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Wausau
- Educational Services (4K)
- Health Services (4K)
- Miscellaneous Retail (2K)
- Administration Of Human Resource Programs (2K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (1K)
- Wholesale Trade-durable Goods (1K)
- Nonclassifiable Establishments (958)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (675)
- View all industries →