Health Services in Phenix City, Alabama
196 health services businesses in Phenix City
196
196
196
128
About Health Services in Phenix City
There are 196 businesses classified under Health Services in Phenix City, Alabama. 196 have phone numbers on file. 196 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Phenix City.
Top Cities for Health Services in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 41K |
| Montgomery | 8K |
| Mobile | 7K |
| Huntsville | 5K |
| Dothan | 5K |
| Tuscaloosa | 3K |
| Opelika | 1K |
| Cullman | 1K |
| Gadsden | 1K |
| Decatur | 1K |