Eating And Drinking Places in Phenix City, Alabama
230 eating and drinking places businesses in Phenix City
230
218
230
16
About Eating And Drinking Places in Phenix City
There are 230 businesses classified under Eating And Drinking Places in Phenix City, Alabama. 218 have phone numbers on file. 230 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Phenix City.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Alabama
| City | Businesses |
|---|---|
| Birmingham | 5K |
| Montgomery | 3K |
| Tuscaloosa | 1K |
| Atmore | 1K |
| Mobile | 786 |
| Pelham | 706 |
| Huntsville | 668 |
| Vernon | 614 |
| Mc Calla | 290 |
| Auburn | 274 |