Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Batesville, Indiana
9 home furniture, furnishings, and equipment stores businesses in Batesville
9
9
9
8
About Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Batesville
There are 9 businesses classified under Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Batesville, Indiana. 9 have phone numbers on file. 9 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific home furniture, furnishings, and equipment stores companies in Batesville.
Top Cities for Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 6K |
| Jasper | 2K |
| Fort Wayne | 1K |
| Muncie | 689 |
| Carmel | 640 |
| Evansville | 515 |
| Lafayette | 365 |
| South Bend | 348 |
| Fishers | 341 |
| La Porte | 291 |
Search Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores
Other Industries in Batesville
- Wholesale Trade-durable Goods (3K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (2K)
- Eating And Drinking Places (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (436)
- Health Services (335)
- Educational Services (329)
- Membership Organizations (192)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (188)
- View all industries →