Miscellaneous Retail in Batesville, Indiana
35 miscellaneous retail businesses in Batesville
35
35
35
34
About Miscellaneous Retail in Batesville
There are 35 businesses classified under Miscellaneous Retail in Batesville, Indiana. 35 have phone numbers on file. 35 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific miscellaneous retail companies in Batesville.
Top Cities for Miscellaneous Retail in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 7K |
| Valparaiso | 4K |
| East Chicago | 2K |
| Fort Wayne | 2K |
| South Bend | 1K |
| Evansville | 948 |
| Plainfield | 801 |
| Carmel | 687 |
| Terre Haute | 639 |
| Bloomington | 633 |
Search Miscellaneous Retail
Other Industries in Batesville
- Wholesale Trade-durable Goods (3K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (2K)
- Eating And Drinking Places (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (436)
- Health Services (335)
- Educational Services (329)
- Membership Organizations (192)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (188)
- View all industries →