Wholesale Trade-non-durable Goods in Batesville, Indiana
7 wholesale trade-non-durable goods businesses in Batesville
7
7
7
7
About Wholesale Trade-non-durable Goods in Batesville
There are 7 businesses classified under Wholesale Trade-non-durable Goods in Batesville, Indiana. 7 have phone numbers on file. 7 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific wholesale trade-non-durable goods companies in Batesville.
Top Cities for Wholesale Trade-non-durable Goods in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 14K |
| Kendallville | 6K |
| Greenfield | 2K |
| Fort Wayne | 994 |
| Brownsburg | 387 |
| Gary | 385 |
| Evansville | 371 |
| Atlanta | 351 |
| Crawfordsville | 331 |
| Greenwood | 295 |
Search Wholesale Trade-non-durable Goods
Other Industries in Batesville
- Wholesale Trade-durable Goods (3K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (2K)
- Eating And Drinking Places (1K)
- Miscellaneous Manufacturing Industries (436)
- Health Services (335)
- Educational Services (329)
- Membership Organizations (192)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (188)
- View all industries →