Eating And Drinking Places in Middlebury, Indiana
11 eating and drinking places businesses in Middlebury
11
11
11
10
About Eating And Drinking Places in Middlebury
There are 11 businesses classified under Eating And Drinking Places in Middlebury, Indiana. 11 have phone numbers on file. 11 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Middlebury.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 4K |
| Lafayette | 2K |
| Batesville | 1K |
| Fort Wayne | 903 |
| Muncie | 835 |
| Bloomington | 689 |
| Evansville | 619 |
| Richmond | 579 |
| Lawrenceburg | 573 |
| Jeffersonville | 467 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Middlebury
- Transportation Equipment (202)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (196)
- Educational Services (190)
- Wholesale Trade-durable Goods (173)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (100)
- Nonclassifiable Establishments (82)
- Miscellaneous Retail (81)
- Furniture And Fixtures (72)
- View all industries →