Eating And Drinking Places in Muncie, Indiana
835 eating and drinking places businesses in Muncie
835
834
835
831
About Eating And Drinking Places in Muncie
There are 835 businesses classified under Eating And Drinking Places in Muncie, Indiana. 834 have phone numbers on file. 835 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Muncie.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 4K |
| Lafayette | 2K |
| Batesville | 1K |
| Fort Wayne | 903 |
| Muncie | 835 |
| Bloomington | 689 |
| Evansville | 619 |
| Richmond | 579 |
| Lawrenceburg | 573 |
| Jeffersonville | 467 |