Eating And Drinking Places in Winamac, Indiana
27 eating and drinking places businesses in Winamac
27
25
27
23
About Eating And Drinking Places in Winamac
There are 27 businesses classified under Eating And Drinking Places in Winamac, Indiana. 25 have phone numbers on file. 27 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Winamac.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Indiana
| City | Businesses |
|---|---|
| Indianapolis | 4K |
| Lafayette | 2K |
| Batesville | 1K |
| Fort Wayne | 903 |
| Muncie | 835 |
| Bloomington | 689 |
| Evansville | 619 |
| Richmond | 579 |
| Lawrenceburg | 573 |
| Jeffersonville | 467 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Winamac
- Educational Services (219)
- Health Services (203)
- Wholesale Trade-durable Goods (144)
- Membership Organizations (42)
- Nonclassifiable Establishments (40)
- Social Services (40)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (39)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (27)
- View all industries →