Real Estate in Lawrence, Kansas
551 real estate businesses in Lawrence
551
551
551
458
About Real Estate in Lawrence
There are 551 businesses classified under Real Estate in Lawrence, Kansas. 551 have phone numbers on file. 551 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Lawrence.
Top Cities for Real Estate in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Overland Park | 4K |
| Leawood | 3K |
| Wichita | 2K |
| Shawnee | 1K |
| Olathe | 929 |
| Mission | 665 |
| Prairie Village | 640 |
| Kansas City | 579 |
| Lawrence | 551 |
| Topeka | 494 |