Real Estate in Prairie Village, Kansas
640 real estate businesses in Prairie Village
640
640
640
584
About Real Estate in Prairie Village
There are 640 businesses classified under Real Estate in Prairie Village, Kansas. 640 have phone numbers on file. 640 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Prairie Village.
Top Cities for Real Estate in Kansas
| City | Businesses |
|---|---|
| Overland Park | 4K |
| Leawood | 3K |
| Wichita | 2K |
| Shawnee | 1K |
| Olathe | 929 |
| Mission | 665 |
| Prairie Village | 640 |
| Kansas City | 579 |
| Lawrence | 551 |
| Topeka | 494 |