Real Estate in Alexandria, Louisiana
242 real estate businesses in Alexandria
242
235
242
184
About Real Estate in Alexandria
There are 242 businesses classified under Real Estate in Alexandria, Louisiana. 235 have phone numbers on file. 242 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Alexandria.
Top Cities for Real Estate in Louisiana
| City | Businesses |
|---|---|
| New Orleans | 3K |
| Baton Rouge | 2K |
| Metairie | 2K |
| Lafayette | 1K |
| Hammond | 1K |
| Shreveport | 1K |
| Mandeville | 535 |
| Slidell | 512 |
| Monroe | 445 |
| Bossier City | 379 |