Health Services in Portage, Michigan
581 health services businesses in Portage
581
581
581
502
About Health Services in Portage
There are 581 businesses classified under Health Services in Portage, Michigan. 581 have phone numbers on file. 581 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Portage.
Top Cities for Health Services in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 11K |
| Detroit | 11K |
| Ann Arbor | 10K |
| Royal Oak | 7K |
| Southfield | 6K |
| Troy | 5K |
| Kalamazoo | 5K |
| Allen Park | 4K |
| Lansing | 4K |
| Livonia | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Portage
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (11K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (814)
- Real Estate (494)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (451)
- Educational Services (428)
- Business Services (410)
- Nonclassifiable Establishments (380)
- Membership Organizations (377)
- View all industries →