Real Estate in Portage, Michigan
494 real estate businesses in Portage
494
494
494
479
About Real Estate in Portage
There are 494 businesses classified under Real Estate in Portage, Michigan. 494 have phone numbers on file. 494 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Portage.
Top Cities for Real Estate in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 5K |
| Detroit | 3K |
| Southfield | 3K |
| Ann Arbor | 2K |
| Troy | 2K |
| Charlotte | 2K |
| Farmington | 2K |
| Plymouth | 1K |
| Bloomfield Hills | 1K |
| Birmingham | 1K |
Search Real Estate
Other Industries in Portage
- Measuring, Analyzing, And Controlling Instruments; Photographic, Medical And Optical Goods; Watches And Clocks (11K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (814)
- Health Services (581)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (451)
- Educational Services (428)
- Business Services (410)
- Nonclassifiable Establishments (380)
- Membership Organizations (377)
- View all industries →