Real Estate in Troy, Michigan
2K real estate businesses in Troy
2K
2K
2K
2K
About Real Estate in Troy
There are 2K businesses classified under Real Estate in Troy, Michigan. 2K have phone numbers on file. 2K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Troy.
Top Cities for Real Estate in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 5K |
| Detroit | 3K |
| Southfield | 3K |
| Ann Arbor | 2K |
| Troy | 2K |
| Charlotte | 2K |
| Farmington | 2K |
| Plymouth | 1K |
| Bloomfield Hills | 1K |
| Birmingham | 1K |