Real Estate in Royal Oak, Michigan
272 real estate businesses in Royal Oak
272
270
272
207
About Real Estate in Royal Oak
There are 272 businesses classified under Real Estate in Royal Oak, Michigan. 270 have phone numbers on file. 272 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Royal Oak.
Top Cities for Real Estate in Michigan
| City | Businesses |
|---|---|
| Grand Rapids | 5K |
| Detroit | 3K |
| Southfield | 3K |
| Ann Arbor | 2K |
| Troy | 2K |
| Charlotte | 2K |
| Farmington | 2K |
| Plymouth | 1K |
| Bloomfield Hills | 1K |
| Birmingham | 1K |