Eating And Drinking Places in Lamar, Missouri
43 eating and drinking places businesses in Lamar
43
43
43
43
About Eating And Drinking Places in Lamar
There are 43 businesses classified under Eating And Drinking Places in Lamar, Missouri. 43 have phone numbers on file. 43 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Lamar.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 13K |
| Kansas City | 7K |
| Joplin | 2K |
| Jefferson City | 1K |
| Columbia | 1K |
| Springfield | 918 |
| Lees Summit | 532 |
| Independence | 433 |
| Saint Charles | 400 |
| Lake Ozark | 359 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Lamar
- Health Services (153)
- Membership Organizations (80)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (67)
- Depository Institutions (59)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (39)
- Wholesale Trade-durable Goods (35)
- Automotive Repair, Services, And Parking (32)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (30)
- View all industries →