Eating And Drinking Places in Kansas City, Missouri
7K eating and drinking places businesses in Kansas City
7K
7K
7K
7K
About Eating And Drinking Places in Kansas City
There are 7K businesses classified under Eating And Drinking Places in Kansas City, Missouri. 7K have phone numbers on file. 7K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Kansas City.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 13K |
| Kansas City | 7K |
| Joplin | 2K |
| Jefferson City | 1K |
| Columbia | 1K |
| Springfield | 918 |
| Lees Summit | 532 |
| Independence | 433 |
| Saint Charles | 400 |
| Lake Ozark | 359 |