Eating And Drinking Places in Saint Louis, Missouri
13K eating and drinking places businesses in Saint Louis
13K
12K
13K
11K
About Eating And Drinking Places in Saint Louis
There are 13K businesses classified under Eating And Drinking Places in Saint Louis, Missouri. 12K have phone numbers on file. 13K have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Saint Louis.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 13K |
| Kansas City | 7K |
| Joplin | 2K |
| Jefferson City | 1K |
| Columbia | 1K |
| Springfield | 918 |
| Lees Summit | 532 |
| Independence | 433 |
| Saint Charles | 400 |
| Lake Ozark | 359 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Saint Louis
- Educational Services (60K)
- Health Services (56K)
- Business Services (32K)
- Security And Commodity Brokers, Dealers, Exchanges, And Services (25K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (24K)
- Nonclassifiable Establishments (21K)
- Wholesale Trade-durable Goods (19K)
- Non-depository Credit Institutions (15K)
- View all industries →