Eating And Drinking Places in Savannah, Missouri
17 eating and drinking places businesses in Savannah
17
17
17
14
About Eating And Drinking Places in Savannah
There are 17 businesses classified under Eating And Drinking Places in Savannah, Missouri. 17 have phone numbers on file. 17 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Savannah.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Missouri
| City | Businesses |
|---|---|
| Saint Louis | 13K |
| Kansas City | 7K |
| Joplin | 2K |
| Jefferson City | 1K |
| Columbia | 1K |
| Springfield | 918 |
| Lees Summit | 532 |
| Independence | 433 |
| Saint Charles | 400 |
| Lake Ozark | 359 |
Search Eating And Drinking Places
Other Industries in Savannah
- Educational Services (2K)
- Membership Organizations (58)
- Non-depository Credit Institutions (31)
- Real Estate (30)
- Automotive Dealers And Gasoline Service Stations (26)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (26)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (24)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (17)
- View all industries →