Eating And Drinking Places in Elizabeth City, North Carolina
91 eating and drinking places businesses in Elizabeth City
91
91
91
85
About Eating And Drinking Places in Elizabeth City
There are 91 businesses classified under Eating And Drinking Places in Elizabeth City, North Carolina. 91 have phone numbers on file. 91 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Elizabeth City.
Top Cities for Eating And Drinking Places in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 6K |
| Raleigh | 6K |
| Rocky Mount | 2K |
| Wilson | 2K |
| Greensboro | 2K |
| Asheville | 1K |
| Durham | 967 |
| Winston Salem | 914 |
| Fuquay Varina | 868 |
| Wilmington | 775 |