Personal Services in Greensboro, North Carolina
520 personal services businesses in Greensboro
520
501
520
344
About Personal Services in Greensboro
There are 520 businesses classified under Personal Services in Greensboro, North Carolina. 501 have phone numbers on file. 520 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific personal services companies in Greensboro.
Top Cities for Personal Services in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 2K |
| Concord | 1K |
| Raleigh | 1K |
| Winston Salem | 885 |
| Durham | 522 |
| Greensboro | 520 |
| Wilmington | 467 |
| Fayetteville | 339 |
| Asheville | 304 |
| Lumberton | 237 |
Search Personal Services
Other Industries in Greensboro
- Business Services (28K)
- Educational Services (9K)
- Nonclassifiable Establishments (8K)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (6K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (6K)
- Wholesale Trade-durable Goods (5K)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (4K)
- Health Services (4K)
- View all industries →