Personal Services in Durham, North Carolina
522 personal services businesses in Durham
522
510
522
472
About Personal Services in Durham
There are 522 businesses classified under Personal Services in Durham, North Carolina. 510 have phone numbers on file. 522 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific personal services companies in Durham.
Top Cities for Personal Services in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 2K |
| Concord | 1K |
| Raleigh | 1K |
| Winston Salem | 885 |
| Durham | 522 |
| Greensboro | 520 |
| Wilmington | 467 |
| Fayetteville | 339 |
| Asheville | 304 |
| Lumberton | 237 |
Search Personal Services
Other Industries in Durham
- Health Services (15K)
- Educational Services (14K)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (13K)
- Nonclassifiable Establishments (11K)
- Business Services (10K)
- Motor Freight Transportation And Warehousing (10K)
- Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores (7K)
- Chemicals And Allied Products (5K)
- View all industries →