Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Harrisburg, North Carolina
19 home furniture, furnishings, and equipment stores businesses in Harrisburg
19
19
19
19
About Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Harrisburg
There are 19 businesses classified under Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Harrisburg, North Carolina. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific home furniture, furnishings, and equipment stores companies in Harrisburg.
Top Cities for Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 17K |
| Raleigh | 16K |
| Durham | 7K |
| Cary | 6K |
| Morrisville | 3K |
| Greensboro | 2K |
| High Point | 1K |
| Asheville | 802 |
| Wilmington | 609 |
| Apex | 562 |
Search Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores
Other Industries in Harrisburg
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (245)
- Health Services (186)
- Nonclassifiable Establishments (177)
- Business Services (164)
- Miscellaneous Retail (116)
- Amusement And Recreation Services (113)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (68)
- Apparel And Accessory Stores (67)
- View all industries →