Social Services in Lexington, North Carolina
156 social services businesses in Lexington
156
154
156
136
About Social Services in Lexington
There are 156 businesses classified under Social Services in Lexington, North Carolina. 154 have phone numbers on file. 156 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Lexington.
Top Cities for Social Services in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Raleigh | 5K |
| Durham | 5K |
| Charlotte | 5K |
| Greensboro | 2K |
| Winston Salem | 2K |
| Asheville | 1K |
| Wilmington | 842 |
| Cary | 803 |
| Clayton | 739 |
| Fayetteville | 572 |