Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Manteo, North Carolina
12 home furniture, furnishings, and equipment stores businesses in Manteo
12
12
12
10
About Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Manteo
There are 12 businesses classified under Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Manteo, North Carolina. 12 have phone numbers on file. 12 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific home furniture, furnishings, and equipment stores companies in Manteo.
Top Cities for Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 17K |
| Raleigh | 16K |
| Durham | 7K |
| Cary | 6K |
| Morrisville | 3K |
| Greensboro | 2K |
| High Point | 1K |
| Asheville | 802 |
| Wilmington | 609 |
| Apex | 562 |
Search Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores
Other Industries in Manteo
- Museums, Art Galleries, And Botanical And Zoological Gardens (162)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (121)
- Printing, Publishing, And Allied Industries (79)
- Amusement And Recreation Services (60)
- Educational Services (57)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (54)
- Real Estate (37)
- Miscellaneous Retail (34)
- View all industries →