Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Troy, North Carolina
11 home furniture, furnishings, and equipment stores businesses in Troy
11
11
11
9
About Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Troy
There are 11 businesses classified under Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in Troy, North Carolina. 11 have phone numbers on file. 11 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific home furniture, furnishings, and equipment stores companies in Troy.
Top Cities for Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores in North Carolina
| City | Businesses |
|---|---|
| Charlotte | 17K |
| Raleigh | 16K |
| Durham | 7K |
| Cary | 6K |
| Morrisville | 3K |
| Greensboro | 2K |
| High Point | 1K |
| Asheville | 802 |
| Wilmington | 609 |
| Apex | 562 |
Search Home Furniture, Furnishings, And Equipment Stores
Other Industries in Troy
- Educational Services (280)
- Non-depository Credit Institutions (204)
- Health Services (154)
- Textile Mill Products (87)
- Executive, Legislative, And General Government, Except Finance (86)
- Wholesale Trade-durable Goods (86)
- Depository Institutions (49)
- Heavy Construction Other Than Building Construction Contractors (48)
- View all industries →