Health Services in Ballinger, Texas
26 health services businesses in Ballinger
26
26
26
26
About Health Services in Ballinger
There are 26 businesses classified under Health Services in Ballinger, Texas. 26 have phone numbers on file. 26 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific health services companies in Ballinger.
Top Cities for Health Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 54K |
| San Antonio | 31K |
| Dallas | 29K |
| Austin | 19K |
| Fort Worth | 17K |
| Plano | 9K |
| Denton | 6K |
| Tyler | 6K |
| Irving | 5K |
| Amarillo | 4K |
Search Health Services
Other Industries in Ballinger
- Educational Services (208)
- Depository Institutions (185)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (58)
- Nonclassifiable Establishments (28)
- Wholesale Trade-durable Goods (18)
- Real Estate (13)
- Automotive Repair, Services, And Parking (8)
- Communications (8)
- View all industries →