Real Estate in Ballinger, Texas
13 real estate businesses in Ballinger
13
13
13
11
About Real Estate in Ballinger
There are 13 businesses classified under Real Estate in Ballinger, Texas. 13 have phone numbers on file. 13 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Ballinger.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |
Search Real Estate
Other Industries in Ballinger
- Educational Services (208)
- Depository Institutions (185)
- Fabricated Metal Products, Except Machinery And Transportation Equipment (58)
- Nonclassifiable Establishments (28)
- Health Services (26)
- Wholesale Trade-durable Goods (18)
- Automotive Repair, Services, And Parking (8)
- Communications (8)
- View all industries →