Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Baytown, Texas
7 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Baytown
7
7
7
6
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Baytown
There are 7 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Baytown, Texas. 7 have phone numbers on file. 7 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Baytown.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |
Search Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places
Other Industries in Baytown
- Educational Services (2K)
- Nonclassifiable Establishments (865)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (861)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (481)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (463)
- Health Services (409)
- Chemicals And Allied Products (298)
- Real Estate (265)
- View all industries →