Legal Services in Baytown, Texas
197 legal services businesses in Baytown
197
197
197
192
About Legal Services in Baytown
There are 197 businesses classified under Legal Services in Baytown, Texas. 197 have phone numbers on file. 197 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific legal services companies in Baytown.
Top Cities for Legal Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 21K |
| Dallas | 20K |
| Austin | 10K |
| San Antonio | 7K |
| Fort Worth | 4K |
| Irving | 2K |
| Midland | 2K |
| Round Rock | 1K |
| Plano | 1K |
| Corpus Christi | 1K |
Search Legal Services
Other Industries in Baytown
- Educational Services (2K)
- Nonclassifiable Establishments (865)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (861)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (481)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (463)
- Health Services (409)
- Chemicals And Allied Products (298)
- Real Estate (265)
- View all industries →