Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Childress, Texas
4 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Childress
4
4
4
3
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Childress
There are 4 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Childress, Texas. 4 have phone numbers on file. 4 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Childress.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |
Search Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places
Other Industries in Childress
- Educational Services (96)
- Nonclassifiable Establishments (96)
- Health Services (88)
- Wholesale Trade-non-durable Goods (52)
- Depository Institutions (27)
- Electric, Gas, And Sanitary Services (26)
- Engineering, Accounting, Research, Management, And Related Services (22)
- Insurance Agents, Brokers, And Service (20)
- View all industries →