Oil And Gas Extraction in Fairfield, Texas
38 oil and gas extraction businesses in Fairfield
38
38
38
25
About Oil And Gas Extraction in Fairfield
There are 38 businesses classified under Oil And Gas Extraction in Fairfield, Texas. 38 have phone numbers on file. 38 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific oil and gas extraction companies in Fairfield.
Top Cities for Oil And Gas Extraction in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 57K |
| Odessa | 6K |
| Midland | 3K |
| Victoria | 3K |
| Sugar Land | 3K |
| Dallas | 2K |
| Cedar Park | 2K |
| Magnolia | 1K |
| Fort Worth | 1K |
| Spring | 959 |