Eating And Drinking Places in Fairfield, Texas
19 eating and drinking places businesses in Fairfield
19
19
19
18
About Eating And Drinking Places in Fairfield
There are 19 businesses classified under Eating And Drinking Places in Fairfield, Texas. 19 have phone numbers on file. 19 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific eating and drinking places companies in Fairfield.
Top Cities for Eating And Drinking Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Houston | 8K |
| Austin | 8K |
| Dallas | 7K |
| San Antonio | 5K |
| Plano | 3K |
| Fort Worth | 2K |
| Coppell | 2K |
| Irving | 1K |
| Lubbock | 751 |
| El Paso | 657 |