Real Estate in Fairfield, Texas
18 real estate businesses in Fairfield
18
18
18
18
About Real Estate in Fairfield
There are 18 businesses classified under Real Estate in Fairfield, Texas. 18 have phone numbers on file. 18 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Fairfield.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |