Social Services in Fredericksburg, Texas
186 social services businesses in Fredericksburg
186
158
186
156
About Social Services in Fredericksburg
There are 186 businesses classified under Social Services in Fredericksburg, Texas. 158 have phone numbers on file. 186 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific social services companies in Fredericksburg.
Top Cities for Social Services in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 10K |
| Houston | 9K |
| Dallas | 9K |
| San Antonio | 6K |
| Fort Worth | 3K |
| El Paso | 2K |
| Plano | 1K |
| Irving | 1K |
| Arlington | 884 |
| Corpus Christi | 826 |