Real Estate in Fredericksburg, Texas
166 real estate businesses in Fredericksburg
166
165
166
153
About Real Estate in Fredericksburg
There are 166 businesses classified under Real Estate in Fredericksburg, Texas. 165 have phone numbers on file. 166 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific real estate companies in Fredericksburg.
Top Cities for Real Estate in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Austin | 53K |
| Houston | 27K |
| Dallas | 27K |
| San Antonio | 9K |
| Frisco | 5K |
| Conroe | 5K |
| Fort Worth | 4K |
| Plano | 4K |
| Spring | 3K |
| Arlington | 3K |