Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Fredericksburg, Texas
80 hotels, rooming houses, camps, and other lodging places businesses in Fredericksburg
80
80
80
76
About Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Fredericksburg
There are 80 businesses classified under Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Fredericksburg, Texas. 80 have phone numbers on file. 80 have email addresses available.
Use our business search to find and contact specific hotels, rooming houses, camps, and other lodging places companies in Fredericksburg.
Top Cities for Hotels, Rooming Houses, Camps, And Other Lodging Places in Texas
| City | Businesses |
|---|---|
| Dallas | 6K |
| Irving | 4K |
| Houston | 3K |
| Austin | 2K |
| Carrollton | 1K |
| San Antonio | 1K |
| Plano | 700 |
| Katy | 409 |
| Fort Worth | 252 |
| Trinity | 247 |